X
تبلیغات
 
وبلاگ مد، راهنمایی مد

لورنس کالابوئی نقاش می گوید: "من فکر می کنم که یک هنرمند به همین دلیل است که هر قطعه ای از لباس که من می پوشم، باید با یک داستان الهام بخش و رویای من را به من نشان دهد." این Parisienne نویسی سبک خود را اصل، شگفت انگیز شیک را به عنوان "کمد لباس است که در طول سال ها ساخته شده است. او می گوید، ترکیبی از لباس های الهام گرفته از لباس های مردانه، لباس های کار، سرپوشیده، راه راه Marinières "- می گوید، برای هدف عملی طراحی شده است. او می گوید: "من یک مکنده برای امور بریتانیا هستم." "پارچه تودوزی و لباس ملی و ژان ژاکت آمریکایی نیز یک اصل بزرگ و الهام بخش است."

شاید هنر کالابوییگ قدرتمندترین کلید خود را به سبک خود آموزش دهد، او عمدتا به عنوان یک پرتره، به ویژگی های، سبک و شخصیت های قوی جذب شده است. اما او همچنین دوست دارد نقاشی کند و روی مجموعه ای از گل ها کار کند و cacti او می گوید: "من رنگ و الهام هنری خود را با انجام کلاژ های رایگان، بازیافت برخی از نقوش و تصاویر من از مگس زنده زنده نگه دارم."

Calabuig در هنر و در زندگی، جذابیت خاصی دارد. "مخالفت ها و تناقض ها برای من مهم هستند. من دامن های بزرگ و متوسط گوساله، سبک 70 ساله با چکمه ها را دوست دارم، اما من نیز [مانند] مداد مداد. . . این لمسی فرانسوی است که من فکر می کنم! "او می گوید، خنده. در مورد عناوین مورد علاقه اش با او پرسید: "من کیف های دست ساز Hermès من را معرفی می کنم. من هرگز از این خسته نمیشوم. من همیشه با مهارت ساختن عجیب و غریب مواجه شدم، و چون آنها این جادو کامل را در مورد آنها داشتند. . . آنها به طریقی غیر قابل تحمل هستند از سن بسیار جوان، من این شیفتگی را با پوست و طراحی هرمس داشتم، جوهر سبک. "او همچنین طرفدار اصلی مد ون است،" یا قطعات 70 ساله YSL، برای یک پیچ و تاب، سکسی، پیچ و خم پیچ و تاب و یا هر چیز از 1930s. "در تابستان، او از بازار کک ها - به ویژه یکی در نیس - برای پارچه های سنتی قرن بیست و یکم دور می زند و کفش های نایلون به دامن های بلند پوشیده می شود.

هنگامی که او Kelly Vintage Carl را حمل نمی کند، او از لوازم جانبی موجود در مسافرت های مکرر او به مکان هایی مانند ایتالیا و مکزیک حمایت می کند. Calabuig می گوید: "من طرفدار کیسه نی است که می توانم دستانم را روی آن قرار دهم و از زمستان نیز استفاده کنم." این سفرها نیز جایی است که او جواهرات جمع آوری می کند - هر چیزی که دست ساز، قبیله ای، قومی - را با قطعات ارجحیت خود ترکیب می کند. او می گوید: "من هرگز با همان دستبندها و حلقه ها پوشانده ام، با جواهرات شلوار مخلوط شده است." "هنر دکو کاف بسیار قدیمی و یک کاف مقدماتی ترکیه، جواهرات اصلی من هستند."

Calabuig مانند بسیاری از افراد با سبک ذاتی ذاتی به الهام از لحظه بستگی دارد. او می گوید: "من هرگز چیزی را که من خریدم برنامه ریزی نمی کنم. من این روش عملی نیست من باید آن را دوست دارم - یک کودتا! و سپس من همیشه آن را پوشانده ام و برای من کار می کند. "

او ممکن است یک شهروند جهان باشد، اما سرزمین او در قلب او ساکن است. Calabuig می گوید: "من فکر می کنم که اگرچه این یک کلیشه است و سالهاست که در سال های زیادی زندگی می کنم در خارج از کشور، من همچنان احساس می کنم که سبک فرانسه برای من، پارچه های زیبا و ساخت و ساز است." "و همچنین، البته، هر چیز گل و گیج و عجیب!" در پایان، او اعتراف می کند، او هرگز نمی تواند مقاومت در برابر رنگ: "بعد از همه، من یک هنرمند است."


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : ۱
  • بازدید امروز : ۱
  • بازدید دیروز : ۰
  • بازدید این هفته : ۱
  • بازدید این ماه : ۲
  • بازدید امسال : ۲۰
  • بازدید کل : ۱۲۹
  • تعداد پست ها : ۱۸
  • تعداد نظرات : ۰