X
تبلیغات
 
وبلاگ مد، راهنمایی مد
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ :: نويسنده : elizabeth
رونده ترین خاطرات سال جاری این است که از گلدان های مگاواتی ساچمه ها تا حس مشترک لباس پوشیدن لباس ها استفاده می شود. هنگامی که از شما خواسته شد، پیروان اینستاگرام خود را، برای رأی دادن به روند مورد علاقه خود، نتایج به شدت به نفع عملی و سهولت. حاشیه های نگهداری کم (خوب، نسبتا کم نگهداری) حاوی پرهاست و سادگی انعطاف پذیری یک کت دوتایی یک کیسه سینه بند دو نفره را از بین برد. این ممکن است همه چیز را به هیچ وجه سرگرمی نباشد، اما پیام 2017 روشن است: راحت تر پوشیدن، بهتر است.

Twice As Nice: هلموت لنگ به وسیله ی شین الیور دیده می شود و با بند چرمی که به صورت کیفی دو برابر شده است، سرصفحه ای می باشد. باهوش؟ مطمئنا، اما ممکن است کسی در هر زمان که بخواهد کیسه بارور را بپوشد، ممکن است دیده نشود. ترکیبی از ژاکت ژاکت ترنچوات Balenciaga ممکن است بهای بیشتری داشته باشد، با 82 درصد از اینستاگرام ما پس از رای دادن به قطعه به عنوان مورد علاقه 2017.

High Shine: Kendall Jenner، Bella Hadid، و Elsa Hosk همه نامه های زنجیری پوشیده شده در سال 2016 و 2017 را دارند، اما حتی تاییدیه های آنها نمیتوانند محبوبیت روند را بالاتر از سکه طلای خود افزایش دهند. ایمیل زنجیره ای ممکن است یک بیانیه سرمقاله باشد، اما اکثریت 71 درصد هنوز در حال استفاده از کاغذ دیواری برای احزاب تعطیلات سال جاری هستند.

ماده چاپی: در یک سال از آشفتگی سیاسی، شعارهای شعار ما عکسبرداری را با 55 درصد اکثریت در رای ما غلبه کرد. ظهور آنها به علت افزایش فعالیت (و یا شاید آگاهی یک کلمه بهتر) در ایالات متحده و خارج از کشور است. انتظار می رود این روند در اطراف حرکت کند.

چیزی حیرت انگیز: خوب، نه پر و نه حاشیه به طور خاص عملی نیست، اما زمانی که آن را به آن رسید، 58 درصد از شما برای جزئیات رشته ای بیش از plumes رای دادند. حدس می زنیم که چرا؟ فریزر آسان تر از خشک کردن و تمیز کردن است.

گاه به گاه کسب و کار: پخت و پز حرفه ای به معنای سنتی ترین بازسازی سال جاری بود. با این حال، در نتایج نظرسنجی اینستاگرام، شلاقده های ناسازگار بر روی لباس های شلوغی نفوذ کردند، با 56 درصد رای دادن به چهره Celline را در سبک contempo-corporate.

سفرهای طولانی: نوستالژی و آینده گرایی تمایلات دوجانبه را در باند فرودگاه های امسال داشتند. در یک گوشه، لویی ویتون در سالهای متمادی از پوشش کت و شلوارهای قرن 18 استفاده میکرد. در سوی دیگر موشک فاکس شانل و لباس فضایی بود. در حالی که مسابقات جهانی در یک کلیپ دستگیره پیش می آید، به نظر می رسد طرفداران رسانه های اجتماعی در گذشته نسبت به آینده آشنایی بیشتری داشته و با 67 درصد رای گیری برنده شده اند.

لباس: زیبا، لباس های زنانه در سال 2017 در حال افزایش است. در اطراف دفاتر وگ، ما متوجه شدیم که عددهای صاف و صاف، عدد صورتی شیاپ و لکه های قهوه ای و قهوه ای نیز وجود دارد. در اینستاگرام، صورتی بیش از 68 درصد اکثریت را از بین برد. چسباندن آن به این واقعیت است که کشیدن یک رفع سخت تر از آن است که به نظر می رسد.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : ۱
  • بازدید امروز : ۱
  • بازدید دیروز : ۰
  • بازدید این هفته : ۱
  • بازدید این ماه : ۲
  • بازدید امسال : ۲۰
  • بازدید کل : ۱۲۹
  • تعداد پست ها : ۱۸
  • تعداد نظرات : ۰