X
تبلیغات
 
وبلاگ مد، راهنمایی مد
تامی نقدی هرگز به دنبال قوانین نبوده است. هنرمند مستقر در تالین، استونی، به طور شگفت انگیزی از شگفتی خویش لذت می برد. جادوگر اروپایی شرقی او در مورد آهنگ هایی که نمونه آنیا و موضوع از Undertale بازی ویدیویی است، خزنده می شود، در حالی که ناله های قوچ خود را به یاد سنگ سنگی گرانج می اندازد. به لطف ویدیوی موسیقی وی وینالوتو، الجیاندر جودوفسکی، فیلمساز سورئالیستی، یک جشن عروسی جادویی، در اصل یک شی از جذابیت ویروسی بود. وی ادامه داد: "گشت و گذار"، شوخی بصری کثیف که تماشاگران را حدس می زنند تا آخرین قاب آن، شوکه می شود، و دیروز فیلم جدیدی را به نام "Pussy Money Weed" به نمایش گذاشت. هدف برای بی اعتنایی غیرقابل تحمل مد است. پول نقد فقط یک خط لباس پر از اسطوره های اسلاوی در ادیان پاپ فرهنگ آمریکایی افتاده است.

هر لباس در مجموعه با تصاویر شوروی و درون جوک ها درون جوک ها و یا «متا جوک ها» به چشم می خورد، همانطور که تامی آن را می سازد. سبک شخصیشان و نادیده گرفتن مقررات اجتماعی توسط Kanye West الهام گرفته شده است، از این رو، شخصیت اصلی خود را "Kanye East" نامگذاری کرده است. عنوان، که بر روی لباس در نقل قول در فونت متغیر بالای "SeaAsOn 01 BoOtleg" برجسته شده است، فصل 1 و علامت های متمایز استفاده شده توسط ویرجیل Abloh در طرح های خود را برای سفید. همچنین در مجموعه شامل "زندگی پاول" پیراهن آستین بلند نارنجی است. پائول، پول نقد توضیح می دهد، رایج ترین نام روسی است. او می گوید: "ما در زندگی پابلو زندگی می کردیم و آن را پیچیده می کردیم." "در حالی که Kanye یک دختر غنیمت بزرگ بود، در این نسخه، من تا به حال این صندل نان که من ساخته شده و Dom Pérignon در توالت روسیه بد است. این نوعی شبیه زمانی است که بچه ها از بین می روند اتومبیل های بسیار خوبی را می کنند اما هنوز هم با مادرانشان زندگی می کنند. "انتخاب عکس ها از فرهنگ آمریکایی برای حفظ ریشه های اروپایی های اروپایی خود درست است. تامی می خندد: "این نوع از این طنز است" ما زندگی پابلو را در اینجا نداریم، اما شما می توانید زندگی پاول را داشته باشید. "

این از طریق خط جوایز اسلاووی در ادامه با یک hoodie اختصاص داده شده به خواننده استونی متولد شده پاپ An Veski، که پول نقد توصیف آن را به عنوان "شاهزاده شوروی" است. "Tammements" در هود ثبت شده است، اشاره به طراح مبتنی بر پاریس Vetements، مشهور به ریف خود را در آرم های محبوب است. "Tammemets (Sans N) نام دوم واقعی من است و به معنی" جنگل بلوط "است. او توضیح می دهد:" هیچ استونیایی بیشتر از نام دوم من وجود ندارد. ما فقط یک حرف اضافه کردیم. "

گردآوری این مجموعه شامل تی شرت هایی است که به نام "Lil 'Mop" ("Lil' Mop")، تخیلی تامی تلقی می شود (در همان سبک کیتچی، به شدت فتوشاپ شده به عنوان هیجان انگیز شرکت "Pen & Pixel" در رپ آلبوم Houston) و Adimas / Adidag / Adidsa "جوراب آدیداس". باوجود شخصیت زبانش، تامی می گوید که نیت او واقعی است. او می گوید: "از عمیق ترین قسمت قلب من، می خواهم مردم چیزی را که هرگز ندیده ام، به مردم بدهم." رپول ائتلاف قبلا برای موسیقی خود یک فرقه را جمع آوری کرده است، و در حال حاضر جانبازان او می توانند بخشی از آن را بخرند.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : ۱
  • بازدید امروز : ۱
  • بازدید دیروز : ۰
  • بازدید این هفته : ۱
  • بازدید این ماه : ۲
  • بازدید امسال : ۲۰
  • بازدید کل : ۱۲۹
  • تعداد پست ها : ۱۸
  • تعداد نظرات : ۰