X
تبلیغات
 
وبلاگ مد، راهنمایی مد
تماشای کار گروهی DJ مبتنی بر نیویورک کار زنان در پشت عرشه، یک چشم انداز است. در حالی که یکی از چهار زن عمیق در مخلوط است، دیگران پشت سر او درست می کنند، لبخند می زنند و یا اگر دست به دست هم می دهند، دست به دست هم می دهند. DJs-کریستین Malossi (بعلاوه DJ Voices)، Ashlyn Behrndt (معروف به DJ Ashlyn)، تانیا لیون (معروف به DJ Nicely) و نینا BC (DJ Nina) - فقط در مدت دو سال، چراغ های درخشان صحنه موسیقی الکترونیک زیرزمینی محلی نیویورک شهر است. آنها حتی طعم التقاطی خود را در سالن دیگ بخار در سریال حزب مورد احترام قرار دادند: "یک روز شروع به تماشای آغاز [مجموعه اتاق بویلر] کردیم و من از اینکه همه چیز را دوست داشتیم، در بالای میکسر، جادوگری کردیم نینا می گوید قبل از شکستن به خنده، وحشیانه و اشاره به CDJs. اشلیون می گوید: "من حدس می زنم که بسیاری از مردم ممکن است آن را به عنوان شرم آور ببینند، اما ما این ایده را خرد می کنیم." تانیا می گوید: "من در مورد این لحظات احساس خودکفا نمی کنم، چون احساس می کنم اینطور است." "من می خواهم مردم این را ببینند من حدس می زنم که به نام نام کار زنان می رود. در حالی که ما در حال انجام است، ما این کار را انجام می دهیم، که این کار را در مقابل شما انجام می دهد. "

این گروه شروع به یادگیری نحوه ترکیب در آپارتمانهای بروکلین کریستین در تابستان 2016 کرد. از آن به بعد، آنها در باشگاه هایی مانند Le Bain حضور داشتند و اکنون در حال حاضر در رجدوه، کوئینز، یک محل اقامت غیر رسمی در محل برگزار می شود که در حالی که این فقط در سال جاری افتتاح شد، در حال حاضر مانند خانه به آنها احساس می کند. فردا شب، آنها برای اولین بار این اتاق را برای خودشان می نویسند.
این غیرممکن است که با این زنان صحبت نکنید بدون توجه به حساسیتی خاص و متضاد که در طول پروژه آنها اتفاق می افتد، یکی از آن ها به پرسش هایی درباره استانداردهای خاص و پایه ای و نظریات پدرسالارانه می پردازد که اغلب همراه با هنر deejaying است. موانع خاصی وجود دارد که با یادگیری نحوه ی آشنایی با آدیجی - چه منحنی یادگیری تکنیکی شگفت انگیز، دانش بی پایان از برچسب های طاقچه، هنرمندان و ژانرهایی است که مردان اغلب به عنوان قدرت استفاده می کنند، و یا فقط بدبینی معمولی که در صحنه نفوذ می کند وجود دارد.

با توجه به اینکه چهار نفر از آنها با هم شروع به یادگیری کردند، همیشه طبیعی بود که مجموعه ها را به اشتراک بگذارند، پس از هر آهنگ خاموش می شوند، که به ندرت در بین گروه های DJ اتفاق می افتد. کریستین توضیح می دهد: "به نظر من، این واقعا فلسفی بود، در واقع، چون زمانی که ما این بحث ها را در مورد خود به عنوان یک دی جی، دانش و کنترل داشتیم، این واقعیت که ما چهار نفر از ما واقعا فرد را از آن خارج می کنیم." "به خصوص هنگامی که شما به یک مخلوط گوش می دهید، نمی دانید که این لحن را بازی کردید یا چه کسی آن را مخلوط کرد." و از سوی دیگر، نیاز به ساخت یک مجموعه ی منسجم با چهار نفر دیگر، نیازمند یک ارتباط عمیق و قصد است. کریستین می گوید: "داشتن بسیاری از چیزهایی که فقط به طور مستقیم به تنهایی بازی می کنند، بسیار قدرتمند است." نینا می افزاید: «احساس می کنم هر وقت کسی آهنگ می خواند آن را مانند یک چالش مستقیم یا یک دعوت می کند.

هر کدام از اینها چیزی شبیه به جدول را به صورت صوتی نشان می دهد. در حالی که طعم های بازیگوشانه آنها همپوشانی دارند، نینا در حال پخش کردن آهنگ های ضعیف و ضعیف بوده است، تانیا، روحیه روحانی را پوشش داده، کریستین تغییراتی را برای صداهای سخت تر کرده است، و اشلیان کارت وحشت خود را باقی می گذارد. در عین حال، سبک شخصی آنها گاه گاه ریشه در ریشه های جغرافیایی خود دارد. کمی از شهر نینا پرت، استرالیا در سبک پشت سر گذاشته شده (که او به عنوان "ارتعاش دستی به پایین" توصیف می کند) وجود دارد. Ashlyn آموزش بریتیش کلمبیا راه خود را به لباس هایش پیدا کرده است که اغلب به کوه ها، اقیانوس ها و جنگل های بارانی مناسب است. از سوی دیگر، تانیا، به سمت شکل های جعبه ای و متقارن گره خورده است، در حالی که کریستین معمولا چیزی را با باز کردن باز می کند که بازوهایش را نشان می دهد.

آنها معمولا سعی نمی کنند هماهنگی دقیق و دقیق داشته باشند - آنها بیشتر به راحتی و کار با مجموعه های خود تمرکز می کنند. استثناء لباسهایی بود که آنها در جشنواره موسیقی پانوراما در جزیره راندال تابستان گذشته داشتند. کریستین می گوید: "ما واقعا برای آن رفتیم." Ashlyn، با الهام از اولین کنسرت او تا به حال، Lilith نمایشگاه، جایی که او دیدم ناتالی Merchant در صحنه در لباس ابریشم زیبا بیش از یک جفت شلوار، در بالا ابریشم جواهرات و دامن نیمه خالص (کریستین همه آن را به عنوان " شاهزاده خانم پاپ ستاره به طور مستقیم ") تانیا در این موضوع 90 ساله نگه داشته شد، لباس پوشیدگی مانند او می توانست دای لیت را در یک چاک دهنده سیاه، یک تانک پرتقال پرتقال، دامن بلند قرمز و آپارتمان های سیاه و سفید که به پایان رسید خاموش با یک اسب بالدار فوق العاده بالا. نینا یک پیراهن الگوی پوشیدنی را که در زیبایی شناختی «تابستان قرون وسطایی خودتعاشقانه» نامگذاری شده بود، پوشید. و کریستین یک زندگی جدید جادویی را به یک لباس سیاه و لباس پوشیدنی که گرد و غبار در گنجه خود را جمع آوری کرده بود، به دست آورد.

آنها گاهی اوقات به دنبال نگاه می کنند، همانطور که در پانوراما، تقریبا مثل یک گروه دخترانه 90 ساله هستند. آنها در مورد اینکه نمیخواهند کسی راجع به آنچه جمعی از DJهای زن میخواهند بپردازند، آگاهی ندارند، اما آنها نیز به ما میگویند

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : ۱
  • بازدید امروز : ۱
  • بازدید دیروز : ۰
  • بازدید این هفته : ۱
  • بازدید این ماه : ۱
  • بازدید امسال : ۱۶
  • بازدید کل : ۱۲۵
  • تعداد پست ها : ۱۷
  • تعداد نظرات : ۰