X
تبلیغات
 
وبلاگ مد، راهنمایی مد
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ :: نويسنده : elizabeth
"مبارک صبح روز یکشنبه، می گوید:" لورا Mulleavy Rodarte، خواستار از پاسادنا. "عصر به خیر از نیویورک،" جیکجیکهای استوارت Vevers. تعارفات را کنار بگذاریم، وزوز bicoastal رفاقت در این کنفرانس تلفنی به عنوان شناور به عنوان همکاری های آینده بین Rodarte و مربی است. نام تجاری میراث نیویورک ملاقات خیال-تواند L.A. آن را دریافت آمریکا بیشتر؟ واقعیت این است که مجموعه برای خرید در بازارهای بین المللی است تقریبا کنار نقطه: اگرچه Vevers را تحسین کرد از یورکشایر، از او در directorship خلاق از نام تجاری در سال 2013 صورت گرفت یک نوع آمریکانا سینمایی را از طریق مجموعه های خود را غرید و الهام گرفته شده توسط آنچه که او خواستار است Rodarte "آزاد، با ملاحظه، و transportive" کیفیت را برانگیخت او برای تماس با خواهر Mulleavy.
مانند بسیاری از تولیدات بزرگ آمریکایی، ماجراجویی با یک سفر جاده ای را آغاز کرد. "من با تن از مسائل لود چمدان من و فقط به L.A. رهبری، انفرادی، می گوید:" Vevers منهتن مبتنی بر. "چیزی در مورد درخشش هالیوود مرا به هیجان.« از شگفتی های کالیفرنیا، در عین حال، مرکزی به جهان Rodarte هستند. "ما به اشتراک بگذارید مراجع و ایده های خاص و همه چیز را ببینید در همان سطح، اما در همان زمان ما بسیار متفاوت است، می گوید:" کیت Mulleavy. شام پرحرف در چنین قدیمی مدرسه پاتوقها هالیوود به عنوان موسو و فرانک جلو پنجره و قصر مارمونت باند سه نفر تثبیت کردند. نتیجه؟ مجموعه 39 قطعه از لباس، کاپشن دوچرخهسواری، مانتو، و، البته، کیسه های هر روز بزرگ، در حال حاضر با ineffably زرق و برق دار Rodarte لمس-فکر می کنم دست دوزی "پولک دوزی" از چرم vachetta فلزی پانسمان تا جوال بی باک.

در کنار چنین تکبر راه رفتن سنگ ستاره، نیز وجود دارد هوس زنانه، از کیف پول شب جاز مانند زنجیره دسته قبل از چرم سفید برش لیزری خال خال با مروارید، و گستاخی به اشتراک گذاشته و شیمی از طریق مسنجر از همکاری است که در مانتو و کشباف intarsia مزین به بازی تبلیغات پرنعمت، که همچنین اتفاق می افتد به با یک نقطه از قیمت در دسترس آمده (ارضاء فوری!).

"این بسیار نادر به این فرصت را به تصرف خود ایده ما از زاویه های مختلف، می گوید:" لورا. "این بسیار بدون درز، و فقط خیلی سرگرم کننده بود." وی به خصوص به یک کیف 1973 که دلتنگی برای اولین مربی او مصرانه خواست کشیده شد کیسه دست من پایین طبیعی قهوه ای کیف پول و در عین حال نکته اصلی در این مجموعه فراتر از گذشته صرف است ، گسترش به راحتی به دیدگاه خوشبینانه مستقل که بر روی فرش قرمز در minidresses تاب چرم به Rodarte بسیج کرده اند. حمل و نقل کردن چنته (موجود در سیاه و سفید، صورتی، و گچ)، در عین حال، بر آنهایی که بسیار که Vevers دیدم کیت و لورا را به هر ناهار و جلسه مدل شده است.

لورا باعث می شود هیچ عذرخواهی، برای هر دو ثابت یا مطالب. "شما باید برای حفظ یک رژ لب برای هر امکان رنگ در کیف پول خود را در همه زمان ها،" او می گوید.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
آمار وبلاگ
  • افراد آنلاین : ۱
  • بازدید امروز : ۱
  • بازدید دیروز : ۰
  • بازدید این هفته : ۱
  • بازدید این ماه : ۲
  • بازدید امسال : ۲۰
  • بازدید کل : ۱۲۹
  • تعداد پست ها : ۱۸
  • تعداد نظرات : ۰